MISCELLANEOUS / Toys / Leksakshund på hjul 9343038
nr 934 3038
Leksakshund på hjul
Steiff, med ljud, Märkt i örat, length: 56, lösa öron, wear, damages.
Steiff, med ljud, Märkt i örat, längd: 56
Condition: lösa öron, slitage, skador
Withdrawn
Monday January 12 2015
at 20:29:48
Jan 12
e-auktion
Read more about e-auktion